36.7 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

هیچ مراجعه‌ای در روز طبیعت به بوستان‌ها انجام نشد/همکاری شهروندان در طرح فاصله گذاری اجتماعی متعهدانه و بی نظیر بود

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم از مردم شریف و فهیم شهر قم بابت عدم مراجعه به بوستان‌ها و پارک‌های شهری در 12 و 13 فروردین تقدیر کرد.

به گزارش واحد روابط عمومی سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم، پیام جوادیان با بیان اینکه ۳۶۰ بوستان شهر به صورت کامل در ۱۲ و ۱۳ فروردین مسدود شده بود، اظهار کرد: شهروندان در این روزها همکاری لازم را با عوامل شهرداری داشتند و همکاری مردم در طرح فاصله گذاری اجتماعی متعهدانه و بی نظیر بود.

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به مدیریت فضاهای شهری در ۱۲ و ۱۳ فروردین و تعطیلی آنها، گفت: ورودی تمام عرصه‌های فضای سبز مسدود شده و محوطه‌ها نیز با نوار ممنوعیت ورود مسدود شده بودند و نیروهای سازمان نیز مستقر شدند تا با تکریم از حضور شهروندان در بوستان‌ها جلوگیری شود.

جوادیان با تقدیر از مردم شریف و فهیم شهر قم بابت عدم مراجعه به بوستان‌ها و پارک‌های شهری، خاطرنشان کرد: هیچ مراجعه‌ای به بوستان‌ها صورت نگرفت و موارد انگشت‌شماری در شهر وجود داشت که با تذکرات عوامل فضای سبز از بوستان ها خارج شدند.

وی با تاکید بر اینکه این اقدام در راستای حفظ ایمنی و سلامت عمومی بوده است، تصریح کرد: ما از مردم به خاطر اجابت درخواست خادمان خود در مدیریت شهری که در خانه ماندند و به عرصه‌های فضای سبز مراجعه نکردند، تقدیر می‌کنیم.

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم خاطرنشان کرد: امیدواریم به زودی این مشکل به اتمام رسیده و شاهد شور و نشاط اجتماعی در عرصه‌های فضای سبز و فضاهای شهری باشیم.