36.7 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

لزوم پیشگیری از تکرار حادثه میدان کشاورز/دلایل فنی تعیین شده و به سرعت رفع شود

استاندار قم با اذعان به اینکه باید دلایل حادثه میدان کشاورز به سرعت مشخص شده و نسبت به رفع این مشکل اقدام نشود، گفت: چنین حادثه‌ای به هیچ وجه نباید مجدد تکرار شود و جان مردم به خطر بیافتد.

به گزارش شهرنیوز، بهرام سرمست در جلسه بررسی ابعاد حادثه نشست میدان کشاورز، با اشاره به ورود دستگاه قضائی به بررسی روند و دلایل ریزش حوالی میدان کشاورز، اظهار کرد: باید همکاری کامل با عوامل قضائی صورت گیرد و اطلاعات دو طرف در اختیار قرار گیرد.

استاندار قم با تاکید بر اینکه تشکیلات قضائی به سبب فوت سه سرنشین خودرو به این حادثه ورود کرده است، گفت: دستگاه قضائی روند خود را طی خواهد کرد و طبق تشخیص و ادله مقصر مشخص شده و مجازات تعیین می‌شود.

سرمست با اذعان به اینکه باید دلایل این حادثه به سرعت مشخص شده و نسبت به رفع این مشکل اقدام نشود، خاطرنشان کرد: چنین حادثه‌ای به هیچ وجه نباید مجدد تکرار شود و جان مردم به خطر بیافتد.

وی تصریح کرد: تفاوتی نمی‌کند چه آب و فاضلاب چه شهرداری اگر اقدامی لازم است انجام دهند کاملا بدون حاشیه و توجه به افکار عمومی کار تخصصی خود را دنبال کرده و نظرات فنی را شنیده و جمع‌بندی نتیجه کار و اقدامات لازم را انجام دهند.