33.9 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شهردار

شهردار قم مطرح کرد: برخورد انتظامی با هرگونه توقف در اطراف رودخانه و بوستان‌ها

شهردار قم گفت: در راستای جلوگیری از ایجاد تجمعات در روز سیزده فروردین، با هرگونه توقف در اطراف رودخانه و بوستان‌های قم برخورد انتظامی می‌شود.

به گزارش شهرنیوز،دکتر سیدمرتضی سقائیان‌نژاد در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان در سالن جلسات استانداری اظهار داشت: ۷۰۰ بنر جدید در ارتباط با اطلاع‌رسانی ویژه شهروندان برای جلوگیری از برگزاری تجمعات روز طبیعت با هماهنگی نیروی انتظامی در سطح شهر نصب‌شده است.

شهردار قم افزود: همچنین در اطراف رودخانه نیز پلاکاردهای مختلف نصب‌شده است و تمامی پارک‌هایی که امکان تجمع وجود داشت، مسدود شدند و بوستان‌های حاشیه خیابان نیز نوار کشی شده است و از ورود افراد جلوگیری می‌شود.

وی تصریح کرد: ۲۵ ماشین مجهز به بلندگو، اخطارهای لازم را در مورد روز طبیعت اعلام می‌کنند و تأکید دارند شهروندان، به‌هیچ‌وجه نباید در بوستان‌ها و اطراف رودخانه توقفی داشته باشند چراکه از طرف نیروی انتظامی برخورد می‌شود.

دکتر سقائیان‌نژاد بیان کرد: در جهت جلوگیری از ایجاد تجمعات در روز سیزده فروردین، با هرگونه توقف در اطراف رودخانه و بوستان‌های قم برخورد انتظامی می‌شود.

وی گفت: با توجه به اینکه ورودی بخش‌ها و روستاها بسته است در محدوده شهری نیز از تجمع در اطراف رودخانه ممانعه به عمل خواهد آمد و اجازه تجمع نمی‌دهیم.