37.7 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

اکران بیش از ۱۳۰ بنر با محوریت نوروز کرونایی در شهر/بیش از ۲۵۰ هزار بازدید از تبلیغات مجازی نوروز کرونایی

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم بر اکران بیش از 130 بنر با محوریت نوروز کرونایی در شهر تاکید کرد.

به گزارش شهرنیوز، ابوالقاسم مقیمی با اشاره به اقدامات انجام شده در سازمان در حوزه تبلیغات شهری در پی شیوع کرونا و آغاز سال جدید، اظهار کرد: امسال بنرهای نوروزی با توجه به شیوع کرونا در کشور، حال و هوای کرونایی به خود گرفت و عمدتا با محور آموزش نکات بهداشتی در شهر اکران شد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم با اشاره به اکران بیش از ۱۳۰ بنر در سطح شهر در خصوص نوروز کرونایی، تصریح کرد: با توجه به اینکه سازمان برنامه‌هایی هم به مناسبت نوروز در نظر گرفته بود از جمله مسابقه ناخونده مهمون و کتابخوانی و…، ۱۰ بنر نیز در خصوص این مسابقه در شهر اکران شد.

مقیمی با اذعان به اینکه با توجه به این گسترش ارتباطات مجازی، تبلیغات در فضای مجازی محور فعالیت‌های تبلیغاتی این سازمان بوده است، خاطرنشان کرد: در دو بخش تبلیغات مجازی را پیگیری کردیم که بخشی از آن مربوط به ظرفیت‌های مردمی و اهالی هنر و رسانه که مخاطبان قابل توجهی داشتند، بود.

وی با تاکید بر اینکه بیش از ۲۵۰ هزار بازدید از تبلیغات سازمان در فضای مجازی صورت گرفته است، گفت: در شبکه‌های اجتماعی ایتا، تلگرام، اینستاگرام هم با محوریت مجموعه‌های پرمخاطب تبلیغات، اقدامات و برنامه‌ها صورت گرفت.