29.1 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان آتش‌نشانی

۲۰ خودروی آتش‌نشانی برای اطلاع‌رسانی میدانی در نظر گرفته شد

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم تصریح کرد: 20دستگاه ماشین آتش‌نشانی برای اطلاع‌رسانی‌های میدانی جهت جلوگیری از حضور مردم، آماده خدمت‌رسانی است.

به گزارش شهرنیوز، عباس جعفری در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در شهرداری قم، با اشاره به لزوم اطلاع‌رسانی وسیع‌تر برای هوشیاری بیشتر مردم در زمینه خطرات بیماری کرونا، اظهار داشت: متأسفانه هنوز خیلی از مردم این موضوع را جدی نگرفته‌اند که باید از ترددهای بی‌مورد در شهرها جلوگیری شود.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم با بیان اینکه باید هرگونه دسترسی به بوستان‌ها سطح شهر محدود شود، ابراز کرد: مردم باید بدانند که چاره‌ای جز ایجاد محدودیت برای ورود به بوستان‌ها و پارک‌ها برای قطع زنجیره انتقال این بیماری نداریم و باید مردم نیز این موضوع را جدی بگیرند.

جعفری تصریح کرد: ۲۰دستگاه ماشین آتش‌نشانی برای حساس کردن بیشتر مردم و اطلاع‌رسانی‌های میدانی برای جلوگیری از حضور مردم آماده خدمت‌رسانی است.

وی از آمادگی آتش‌نشانی برای کنترل ورودی پارک‌ها و بوستان‌های شهر قم خبر داد و افزود: رسانه‌ها، صداوسیما و دستگاه‌های مختلف باید مردم را نسبت به خطرات این بیماری و شدت گرفتن آن با تجمعات هوشیار کنند.