37.9 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
خدمات شهری

تمام تمهیدات برای جلوگیری از حضور و تجمع مردم در بوستان‌های شهری

رئیس اداره نظارت و رفع تخلفات شهری شهرداری قم از اتخاذ تمام تمهیدات لازم برای جلوگیری از حضور و تجمع شهروندان در بوستان‌های سطح شهر در روز طبیعت خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، مهربان در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در شهرداری قم، با اشاره به پیش‌بینی تمهیدات برای جلوگیری از ورود مردم به بوستان‌ها و پارک‌های سطح شهر اظهار داشت: با همکاری نیروی انتظامی در این زمینه در حال انجام‌وظیفه هستیم.
وی با بیان اینکه مشکلی برای جلوگیری از ورود و تفرق تجمعات در سطح بوستان‌ها و پارک‌های شهری نداریم، ابراز کرد: در پنجشنبه آخر سال با اقدامات پیشگیرانه حتی اجازه ورود یک نفر از مبادی ورودی آرامستان ها داده نشد و در روز طبیعت نیز این اقدامات با قدرت انجام خواهد پذیرفت.
رئیس اداره نظارت و رفع تخلفات شهری شهرداری قم ادامه داد: باید دور همه بوستان‌ها نوارکشی صورت گیرد و با همکاری نیروی انتظامی از ورود مردم به بوستان‌ها و پارک‌ها در روزهای ۱۲ تا ۱۵ فرودین جلوگیری شود.
وی با تأکید بر اینکه همه نیروهای سد معبر و پارکبان‌ها در آماده‌باش هستند، یادآور شد: خیلی جای نگرانی برای پارک‌های محلی نیست و تنها نگرانی برای بوستان‌های بزرگ شهر و حاشیه معابر به ویژه در مسیر رودخانه وجود دارد که تمام تلاش برای برقراری نظم و انضباط و عدم توقف در این معابر و اماکن انجام خواهد شد.