28.7 C
شهر مقدس قم
۲۰ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

خدمت‌رسانی بیش از ۲۶۰ اکیپ در رفع آبگرفتگی معابر و خیابان‌های شهر قم

شهردار قم از خدمات‌رسانی و برنامه‌ریزی بیش از 260 اکیپ عملیاتی در زمینه آب‌گرفتگی معابر و خیابان‌های مناطق 8 گانه سطح شهر خبر داد و گفت: باید هر چه سریعتر مشکل آبگرفتگی نقاط مختلف شهر برطرف شود.

به گزارش شهرنیوز، دکتر سیدمرتضی سقائیان‌نژاد در بازدید میدانی از مناطق حادثه‌خیز شهر قم با اشاره به بارندگی‌های شدیدی که از عصر امروز در شهر آغازشده است، اظهار داشت: بلوار غدیر و منطقه پردیسان قم دونقطه‌ای هستند که در آن آبگرفتگی شدید بوده و نقاط بحرانی شهر هستند.
شهردار قم با بیان اینکه سال گذشته نیز در زیرگذر غدیر مشکل آبگرفتگی را داشته‌ایم، گفت: به دلیل اینکه شبکه فاضلاب منطقه پردیسان روی این خط قرار گرفته است، در این محل شاهد پس‌زدگی آب هستیم.

وی ادامه داد: آب در حال پمپاژ است اما فاضلاب بالا می‌زند و نگران آن هستیم که به دلیل اینکه کار اساسی در این منطقه صورت نگرفته مجدد با مشکل مواجه شویم.

دکتر سقائیان‌نژاد تأکید کرد: درخواست ما از ستاد بحران و کمیته عمران این است که همه باید دست‌به‌دست هم بدهیم و همه مسئولان پای‌کار بیایند تا پیرامون مشکل آب‌گرفتگی به ویژه در منطقه پردیسان چاره‌اندیشی و مشکل این منطقه را حل کنیم.

شهردار قم از خدمات‌رسانی و برنامه‌ریزی بیش از ۲۶۰ اکیپ برای آب‌گرفتگی معابر و خیابان‌های مناطق ۸ گانه سطح شهر خبر داد و گفت: باید هر چه سریعتر مشکل آبگرفتگی نقاط مختلف شهر برطرف شود.