37.1 C
شهر مقدس قم
۲۰ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان فرهنگی

اکران تبلیغات شهری با محوریت استفتائات مراجع در خصوص کرونا

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم از اکران تبلیغات شهری با محوریت شعار «کرونا را شکست می‌‌دهیم» و پیام‌های مراجع تقلید خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، ابوالقاسم مقیمی با اشاره به اقدامات سازمان فرهنگی ورزشی در راستای فرهنگ‌سازی پیشگیری و مقابله با کروناویروس در شهر، اظهار کرد: سازمان با رویکرد پیشگیرانه پیام‌های مختلفی را در راستای فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی در فضای شهری و مجازی اکران کرده است.

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم با تاکید بر اینکه تمام تبلیغات شهری سازمان فرهنگی با محوریت پیام و شعار «کرونا را شکست می‌‌دهیم» بوده است، تصریح کرد: همچنین پیام‌های مراجع عظام تقلید در خصوص الزامات رعایت نکات بهداشتی و پیشگیری از کرونا، در سطح شهر اکران شده است.

مقیمی با بیان اینکه مجموعا بیش از ۵۰۰ مترمربع بنر اطلاع‌رسانی در سطح شهر نصب شده است، افزود: همچنین ۵۰۰ مترمربع پوستر هم چاپ و در شهر توزیع شده است.

وی ادامه داد: این اقلام تبلیغات و اطلاع‌رسانی شهری در ۴۰ عدد پرتابل شهری و ۴۰ پایه لمپوست اکران شده است.

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم با اذعان به اینکه پیام‌های بهداشتی اکران‌شده کاملا هماهنگ با ستاد بحران و دانشگاه علوم پزشکی نصب شده است، افزود: همچنین رویکرد قرنطینه خانگی نیز در تبلیغات مد نظر بوده است.