29.2 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار مناطق

بوستان اطلس در منطقه پنج بهسازی می‌شود

شهرداری منطقه پنج قم گفت: محصور نمودن، بهسازی، بازپیرایی و زیباسازی فضای سبز مناطق کم بهره از اولویت‌های کاری شهرداری منطقه می‌باشد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه پنج، علیرضا اقبالیان طی بازدید از بوستانهای سطح منطقه از لزوم بهسازی و کارآمدسازی بوستانهای سطح منطقه خبر داد و توجه ویژه ایشان به مقوله ایجاد امنیت، کارآمدسازی و زیباسازی فضاهای شهری، در اولویت کاری شهرداری منطقه قرار گرفته است که در این راستا اقدام به اجرای دیوار سنگی در اطراف بوستان اطلس گردید.

شهرداری منطقه پنج قم در خصوص  محصور نمودن بوستان اطلس، گفت: علاوه بر زیباسازی دیواره‌های بوستان، پاکسازی زمینهای اطراف، نوسازی و بهسازی المانهای بوستانها همچون نیمکتها، تیرهای برق، سرویس‌های بهداشتی، کاشت گلهای فصلی، ترمیم کف‌پوشها، اصلاح سیستم‌های نورپردازی و روشنایی از جمله این اقدامات بوده است.

اقبالیان بیان داشت: با توجه به امکان ورود وسایل نقلیه به داخل بوستان و کاهش نسبی امنیت برای خانواده‌ها اقدام به اجرای دیوار سنگی به طول بیش از ۴۰۰ متر با هزینه‌ای بالغ بر سه میلیارد ریال نمودیم.

وی در پایان اجرای این پروژه را بصورت پایلوت در راستای ایجاد امنیت برای کودکان، سالخوردگان و اهالی دانست و اعلام کرد: بوستان‌های دیگر نیز به ترتیب اولویت انجام خواهد شد.