34.7 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان میادین

توزیع بیش از هزار تن میوه در ۲۵ غرف نوروزی

مدیرعامل سازمان میادین، میوه تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم از توزیع بیش از هزار تن پرتقال و سیب در 25 غرفه نوروزی تنظیم بازار خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، علیرضا مظفری با اشاره به تدابیر اندیشیده شده سازمان میادین در آستانه نوروز، اظهار کرد: امسال با توجه به شیوع بیماری، برنامه‌ها مطابق با سال گذشته نیست و تاکید این است که برنامه استقبالی از زائرین و مسافرین نداشته باشیم تا مردم در منازل خود بمانند.

مدیرعامل سازمان میادین، میوه تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم با تاکید بر اینکه محوریت خدمات شهرداری برای شهروندان قمی است، افزود: یکی از اقدامات راه‌اندازی غرفه‌های عرضه میوه نوروزی است که خواهش ما از مردم این است که در این غرفه‌ها تجمع نکنند تا سلامت و بهداشت مردم به خطر نیافتد.

مظفری با بیان اینکه ۷۰۰ تن پرتقال و ۳۵۰ تن سیب در قالب ۲۵ غرفه در سطح شهر بین شهروندان توزیع می‌شود، افزود: این غرفه‌ها به عنوان تنظیم بازار شب عید با همکاری سازمان صمت و معاونت اقتصادی استانداری فعال شده‌اند.

وی بیان کرد: این غرفه‌ها از ۲۲ اسفند کار خود را آغاز کرده‌اند و کار آنها تا ایام نوروز ادامه خواهد یافت.

مدیرعامل سازمان میادین، میوه تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم با تاکید بر اینکه ۱۰ غرفه عرضه ماهی و سبزه شب عید نیز در سطح شهر استقرار یافته است، خاطرنشان کرد: البته فعالیت این غرفه‌ها به طور کامل با تاییدیه نهادهای بهداشتی استان است و اگر نیاز به تعطیلی آنها هم باشد این کار صورت خواهد گرفت.

مظفری با اذعان به اینکه ۱۰ جایگاه عرضه سوخت سی ان جی به صورت شبانه‌روزی فعال هستند، گفت: تاکید بر این است که تمام نکات بهداشتی در این جایگاه‌ها رعایت شود و از مردم خواهشمندیم حتما نکات بهداشتی را رعایت کرده و به نازل‌ها دست نزده، هزینه سوخت را با کارت پرداخت کنند.

وی با اشاره به فعالیت مستمر میدان میوه و تره‌بار شهید رجایی، خاطرنشان کرد: مجموعه سازمان در حالت آماده‌باش است و در ایام نوروزی پیش‌بینی سرکشی به خدمات را داریم و اگر مشکلی بود شهروندان می‌توانند موارد لازم را با سامانه ۱۳۷ در میان بگذارند.