37.9 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان فرهنگی

مناطق چهار، هفت و یک دچار فقر مراکز ورزشی هستند

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم گفت: در مناطقی چون نیروگاه تراکم سالن‌های ورزشی را داریم اما در مناطقی چون چهار، هفت و یک فقر مراکز ورزشی را داریم.

به گزارش شهرنیوز، ابوالقاسم مقیمی با بیان اینکه سازمان به جز مراکز آموزشی شهرداری، مراکز ورزشی دیگری هم در اختیار دارد، گفت: تا سال گذشته ۴ سوله بحران شهر به صورت خدمات ورزشی در اختیار مردم بود که در پروژه‌ای که در مجموعه‌ شهرداری تعریف شد، هشت مرکز ورزشی در هشت منطقه در حال احداث است.

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم اضافه کرد: این مراکز شامل سالن‌های ورزشی چندمنظوره است که تاکنون دو مورد از این ورزشگاه‌ها در خیابان کارگر و خیابان سمیه به بهره‌برداری رسیده است.

مقیمی اظهار کرد: در مناطقی چون نیروگاه تراکم سالن‌های ورزشی را داریم اما در مناطقی چون چهار، هفت و یک فقر مراکز ورزشی را داریم.

وی با اذعان به اینکه بسیاری از محلات و مناطق شهر قم نیازمند احداث فضاهای فرهنگی و ورزشی هستند، تصریح کرد: به همین خاطر شهرداری قم در اقدامی ویژه احداث پروژه‌های ورزشی را در شهر قم کلید زده که تحولی را در زمینه ورزش همگانی در شهر ایجاد خواهد کرد.