29.7 C
شهر مقدس قم
۲۱ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

پیش‌بینی تدابیر لازم برای تامین ایمنی زائرین در ایام نوروز

مدیرکل نظارت و هماهنگی امور خدمات شهری شهرداری قم از پیش‌بینی تدابیر لازم برای تامین ایمنی زائرین در ایام نوروز خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، سیدمحسن میرهادی با اشاره به تدابیر اندیشیده شده در حوزه ایمنی در آستانه سال جدید، اظهار کرد: کمیته ایمنی و امداد زیرمجموعه ستاد تسهیلات زائرین و خدمات سفر شهرداری تشکیل شده و در سه حوزه سازمان آتش‌نشانی و مرکز پدافند غیرعامل و مدیریت بحران کار را دنبال خواهند کرد

مدیرکل نظارت و هماهنگی امور خدمات شهری شهرداری قم با تاکید بر اینکه یکی از مهم‌ترین مباحث مورد توجه در تامین ایمنی چهارشنبه، پنج شنبه پایال سال و لحظه تحویل سال است، تصریح کرد: این کمیته تامین ایمنی زائرین و همشهریان در چهارشنبه و پنج‌شنبه پایان سال و تحویل سال را در دستور کار داشته و استقرار در سطح شهر را برنامه‌ریزی کرده‌اند.

میرهادی با بیان اینکه در نوروز با توجه به فعال شدن استراحت‌گاه‌های نوروزی تامین ایمنی زائرین از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، خاطرنشان کرد: در ایام نوروز با توجه به اینکه اسکان اضطراری را در بوستان‌های شهر داریم باید ایمنی مردم تامین شده و به همین خاطر اکیپ‌های نظارتی سازمان آتش‌نشانی در بوستان‌های محل اسکان حاضر هستند.

وی اضافه کرد: با توجه به تجربیات سال‌های اخیر برای تامین ایمنی زائرین و انتظام بخشی به شهر، استراحت‌گاه‌های شهری محدود شده تا مدیریت بهتری صورت گیرد.