29.4 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

کلیه پایانه‌های و پارک‌سوار شمالی شهرداری قم هرروز ضدعفونی می‌شود

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم گفت: نیروهای سازمان تا پایان دوره این بیماری به‌صورت روزانه همه سطوح پایانه‌های استان و پارک‌سوار شمالی را ضدعفونی کرده و نظارت به‌صورت شبانه‌روزی انجام می‌شود.

به گزارش شهرنیوز، رضا پوریافر با توجه به گسترش ویروس کرونا در شهر قم و لزوم رعایت نکات بهداشتی در پایانه‌های شهر، اظهار داشت: شهرداری قم برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا ضدعفونی کردن مراکز عمومی را در دستور کار قرار داده است.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم از ضدعفونی کلیه پایانه‌های و پارک‌سوار شمالی شهرداری قم خبر داد و افزود: با توجه به جابه‌جایی مسافران از شهرهای مختلف و لزوم رعایت نکات بهداشتی برای عدم گسترش این ویروس ضدعفونی شدن کلیه پایانه‌ها و پارک‌سوار شمالی به‌صورت روزانه انجام می‌شود.

پوریافر تأکید کرد: نیروهای سازمان تا پایان دوره این بیماری به‌صورت روزانه همه سطوح پایانه‌های استان و پارک‌سوار شمالی را ضدعفونی کرده و نظارت به‌صورت شبانه‌روزی انجام می‌شود.

وی ادامه داد: نمازخانه، سالن انتظار مسافران، سرویس‌های بهداشتی، خوابگاه رانندگان و محوطه اداری سازمان مکان‌هایی است که هرروز با مواد مورد تأیید دانشگاه علوم پزشکی هرروز ضدعفونی می‌شود.

وی با درخواست از مسافران و شهروندان برای رعایت نکات بهداشتی خاطرنشان کرد: برای کنترل این بیماری نیازمند همکاری همه مردم بوده و شهروندان تا جای امکان از سفرهای غیرضروری اجتناب کنند تا شرایط به حالت عادی بازگردد.