36 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

۱۰ کمیته تخصصی آماده خدمات‌رسانی نوروزی به زائرین و همشهریان

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری قم گفت: 10 کمیته ویژه آماده خدمات‌رسانی نوروزی به زائرین و همشهریان هستند.

به گزارش شهرنیوز، سیدمحسن میرهادی در جلسه ستاد تسهیلات زائرین و خدمات سفر شهرداری قم، با اشاره به تدوین طرح استقبال از بهار، اظهار کرد: اهم اهداف و برنامه‌هایی که برای نوروز دیده شده شامل ۱۰ برنامه است که از آن جمله خدمات‌رسانی به زائرین و شهروندان، اطلاع‌رسانی، اسکان، بهبود سیما و منظر شهری، زیباسازی، ارتقاء نظم، ایمنی، تامین مایحتاج و ارزیابی عملکرد و… است.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری قم به تشکیل ۱۰ کمیته زیرمجموعه این ستاد اشاره کرد و گفت: چارت اجرایی در ستاد نوروزی شهرداری شکل گرفته و هدف این بوده که کارهای خدماتی برای زائرین و مسافرین توزیع شود.

میرهادی با اشاره به شرح وظایف کمیته‌های این ستاد، گفت: کمیته‌های اجرای به ریاست شهرداران مناطق و سازمان‌ها تشکیل شده که موارد اجرایی در سطح شهر را با عنوان طرح استقبال از بهار پیگیری می‌کنند.

وی با تاکید بر ضرورت مناسب‌سازی سیما و منظر شهری، زیباسازی، لکه‌گیری معابر و… گفت: اجرای سیستم یکپارچه مدیریت سیما و منظر شهری نیز در دستور کار است.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری قم با بیان اینکه پنج پایگاه در ورودی‌های شهر اطلاع‌رسانی و راهنمایی زائرین و مسافرین را در دستور کار خواهند داشت، افزود: ستادهای اطلاع‌رسانی شهرداری از ۲۵ اسفند تا ۲۵ فروردین فعال خواهند بود و در مبادی ورودی شهر استقرار خواهند داشت.