31 C
شهر مقدس قم
۲۱ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

آئین تجلیل از بانوان شاغل در شهرداری قم برگزار شد

همزمان با سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) در مراسمی از بانوان شاغل در شهرداری قم تجلیل شد.

به گزارش شهرنیوز، همزمان با ایام ولادت پر خیر و برکت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) و روز گرامیداشت مقام زن و مادر، آئین تجلیل از بانوان شاغل در مجموعه شهرداری قم برگزار شد.

این مراسم با حضور بیش از ۸۰ نفر از بانوان شاغل در شهرداری قم و تنی چند از مدیران شهری از جمله محسن رنجبر معاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی، سید علی بیگدلی مدیر کل منابع انسانی شهرداری قم در سالن جلسات رضوان شهرداری قم برگزار شد.

مدح و ثناء و بیان فضائل اخلاقی و کمالات معنوی حضرت فاطمه زهرا(س) به عنوان نمونه کامل و اثرگذار زن در جامعه اسلامی و الگویی برای تمامی زنان و مادران، در کنار ارزشمندی مقام و جایگاه زنان در نهاد خانواده به عنوان اصلی‌ترین نهاد انسان‌ساز در دین مبین اسلام و سفارش به احترام و اکرام آنان از مباحثی بود که در این جلسه به آن پرداخته شد.

همچنین نقش مؤثر زنان در انجام مسئولیت‌های اداری و اجرایی که در مجوعه شهرداری قم بر عهده ایشان قرار گرفته است و لزوم حفظ و حراست از جایگاه و شئونات بانوان در مناسبات اداری از دیگر بخش‌های مباحث مطرح شده در این مراسم بود.

بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات بانوان شاغل در شهرداری و بررسی برخی از مباحث کاری پیرامون فعالیت بانوان در مجموعه‌های مختلف شهرداری قم از دیگر بخش‌های این مراسم بود.

در پایان این جلسه با اهداء لوح تقدیر از بانوان شاغل در شهرداری تجلیل به عمل آمد.