31.8 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

کاهش ثبت تماس‌های مرتبط با سد معبر در سامانه ۱۳۷

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم گفت: تا پایان دی‌ماه امسال تماس‌های برقرار شده در خصوص سدمعبر با سامانه 137 نسبت به سال‌های قبل کاهش داشته است.

به گزارش شهرنیوز، مهدی کلانترزاده با اشاره به کاهش میزان تماس‌های برقرار شده با سامانه ۱۳۷ در خصوص رفع سدمعبر دست‌فروشان و فروشندگان دوره‌گرد خودرویی، گفت: این تماس‌ها به نسبت سال ۹۵ که ماهانه بیش از ۸۰۰ مورد بوده است کاهش چشم‌گیر داشته و به حدود ۲۰۰ مورد در ماه رسیده است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم بیان کرد: با توجه به اجرای پروژه جمع‌آوری دست‌فروشان و کاهش سدمعبر در شهر توسط شهرداری این کاهش محسوس بوده است و رضایت مردم کسب شده است.

کلانترزاده به افزایش نسبی تماس‌ها در خصوص جمع‌آوری خاک و نخاله غیرمجاز اشاره کرد و گفت: تماس‌های مرتبط با نظافت معابر نیز کاهش داشته و به همین خاطر آمار نشان‌دهنده افزایش نسبی نظافت معابر و رضایت مردم است.

وی با اشاره به دغدغه مردم در خصوص فضای سبز، خاطرنشان کرد: تماس‌های مرتبط با آبیاری درختان نیز عموما در نیمه نخست سال افزایش چشم‌گیری دارد اما مجموعا در چهار سال اخیر شاهد کاهش این پیام‌ها می‌باشیم.