33.3 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان پایانه‌ها

خدمات‌رسانی به ۲۰۰ دستگاه اتوبوس در پارکسوار شمالی

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم گفت: به صورت متوسط هر هفته در روزهای سه‌شنبه و پنج‌شنبه به مسافرین بیش از 200 دستگاه اتوبوس در پارکسوار شمالی خدمات‌رسانی انجام می‌شود.

به گزارش شهرنیوز؛ رضا پوریافر با اشاره به اینکه اکثر زائرینی که با اتوبوس به اماکن متبرکه اعزام می شوند جهت پارک اتوبوس به پارکسوار شمالی مراجعه می نمایند و با اتوبوس‌های سازمان اتوبوسرانی به حرم مطهر منتقل می شوند، افزود: امکانات رفاهی اعم از نمازخانه، سرویس بهداشتی و مجتمع خدماتی جهت رفع مایحتاج اولیه زائر در پارکسوار شمالی در خدمت زائرین محترم می باشد.

مدیرعامل سازمان پایانه‎های مسافربری شهرداری قم با اشاره به افزایش استقبال از این پارکسوار در مناسبت‌ها و ایام خاص گفت: به غیر از مناسبت‌ها و ایام خاص در طول سال، هر هفته در روزهای سه‌شنبه و پنج‌شنبه بیش از ۲۰۰ دستگاه اتوبوس از محوطه پارکینگ پارکسوار شمالی استفاده می‌کنند.

پوریافر ارائه خدمات و راهنمایی زائرین و مسافرین در این پارکسوار را تأثیرگذار دانست و افزود: ارائه اینگونه خدمات به زائرین و مسافرین می‌تواند کمک مناسب و قابل توجهی را برای افزایش سطح رضایتمندی و ماندگاری مسافرین در شهر قم داشته باشد.

وی فعالیت ۲۴ ساعته این پارکسوار را در طول ایام هفته یادآور شد و افزود: پارکسوار شمالی جهت اسقرار وسایل نقلیه زائرین به صورت شبانه‌روزی فعال بوده و در خدمت زائرین و مسافرین شهر کریمه اهل بیت(س) می‌باشد.