35 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

اقدامات ویژه شهرداری در مناسبت‌های ملی و مذهبی

معاون خدمات شهری شهرداری قم گفت: فعالیت‌های خودجوش و مردمی ارزش بسیاری دارند و شهرداری تلاش می‌کند به عنوان بسترساز در کنار فعالیت‌های مردمی قرار بگیرد.

به گزارش شهرنیوز، سید امیر سامع در بازدید از کارگاه هنری با عنوان “ایرانِ قوی” که به همت سازمان زیباسازی شهرداری در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در شهر قم برگزار شد، با اشاره به اینکه ما در کنار مردم و در این سیل خروشان راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پیدا کردیم، اظهار کرد: مردم با شناخت، آگاهی، بصیرت و روحیه انقلابی خود پیرو راه ولایت هستند و در این شرایط حساس امیدواریم تا همگان بتوانند راه درست را شناخته و در مسیر آن گام بردارند.

معاون خدمات شهری شهرداری قم با بیان اینکه یکی از وظایف شهرداری در طول سال گرامیداشت مناسبت‌های انقلابی و دینی است، مطرح کرد: اینگونه فعالیت‌ها به دلیل خودجوش و مردمی بودن ارزش بسیاری دارد و شهرداری تلاش می‌کند به عنوان بسترساز در کنار فعالیت‌های مردمی قرار بگیرد.

سامع افزود: فضاسازی شهری، توسعه و ترویج مفاهیم انقلابی و دینی در قالب مناسب‌سازی فضای سبز، تبلیغات شهری، المان‌ها، پروژه‌های منتسب به عناوین انقلابی و دینی و همچنین در تبلیغات و مناسب‌سازی فضای سبز، خدمات و ایمنی شهر، بحث حمل و نقل شهری نیازهای مردم در این مناسبت‌ها است و شهرداری تلاش می‌کند با رفع این نیازها در کنار مردم و خدمت گذار آن‌ها باشد.