33.3 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

فعالیت ۲۲ هنرمند در غرفه سازمان زیباسازی شهرداری قم

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم گفت: در این غرفه 22 هنرمند فعالیت دارند که برخی به صورت تعاملی و برخی دیگر نیز به صورت نمایشگاهی فعالیت‌های خود را انجام می‌دهند.

به گزارش شهرنیوز، سید محمد موسوی منش در بازدید از کارگاه هنری با عنوان “ایرانِ قوی” که به همت سازمان زیباسازی شهرداری در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در شهر قم برگزار شد، با اشاره به حضور پرشور مردم نسبت به سنوات گذشته در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار کرد: عروج ملکوتی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی موجب شد تا امسال شاهد یک حضور پررنگ و میلیونی مردم باشیم.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم ادامه داد: ما نیز تلاش کردیم در گوشه این حرکت و مسیر حضور پیدا کرده و موضوعات هنری که در این ایام شکوفا می‌‍شود را کنار یکدیگر داشته باشیم.

موسوی منش از فعالیت اساتید خطاطی شهر در غرفه شهرداری یاد کرد و گفت: در این غرفه همچنین بخش‌های مختلفی ازجمله خط نقاشی با موضوع پیروزی انقلاب اسلامی، نقاشی تمثال سردار سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس و بخش کودکان و نوجوانان در بحث سفالگری فعالیت می‌کنند.

وی با بیان اینکه امسال تنوع بیش‌تری نسبت به سال‌های گذشته داریم، عنوان کرد: برخی از آثار این غرفه در نمایشگاه‌ها و برخی دیگر نیز در لحظه به مردم اهدا می‌شود.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم در پایان یادآور شد: در این غرفه ۲۲ هنرمند فعالیت دارند که برخی به صورت تعاملی و برخی دیگر نیز به صورت نمایشگاهی فعالیت‌های خود را انجام می‌دهند.