35 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

برگزاری دوره‌های آموزشی برای رانندگان ماشین‌های خدماتی

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم از برگزاری دوره‌ها آموزشی برای رانندگان ماشین‌های خدماتی خبر داد و گفت: آموزش نیروهای خدماتی یکی از دغدغه‌های سازمان ترافیک بوده و ما نمی‌توانیم از کنار اتفاقات به‌راحتی عبور کنیم.

به گزارش شهرنیوز، علی نیک با اشاره به اهمیت برگزاری کلاس‌های آموزشی برای همه پرسنل شهرداری در ارائه خدمات مناسب، اظهار داشت: آموزش نیروهای خدماتی یکی از دغدغه‌های سازمان ترافیک بوده و ما نمی‌توانیم از کنار اتفاقاتی مانند فوت کودکی که در پردیسان اتفاق افتاد به‌راحتی عبور کنیم.

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم از برگزاری دوره‌های آموزشی برای رانندگان ماشین‌های خدماتی خبر داد و افزود: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده برای ۳۰۰ نفر از رانندگان ماشین‌های حمل زباله و تانکر دوره‌های آموزشی برگزار می‌شود.

نیک شرکت در این دوره‌های آموزشی را اجباری اعلام و بیان کرد: دوره آموزشی در سه مرحله برای رانندگان برگزارشده و به رانندگان گواهینامه ارائه می‌شود.

وی برگزاری نخستین دوره در هفته گذشته را موردتوجه قرارداد و تصریح کرد: در مرحله نخست ۶۲ نفر شرکت کرده و دوره را با موفقیت به پایان رسانده‌اند.

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم مربیان دوره آموزشی را پلیس راهور و کارشناسان ترافیکی عنوان و خاطرنشان کرد: در این دوره‌های آموزشی تمام نکات آموزشی و ایمنی به‌صورت جامع به رانندگان آموزش داده می‌شود تا دیگر شاهد اتفاقات ناگوار در شهر نباشیم.