34.7 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

آماده‌باش صددرصدی حمل‌ونقل عمومی در مراسم ۲۲ بهمن

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم از آماده‌باش صددرصدی حمل‌ونقل عمومی در مراسم 22 بهمن خبر داد و گفت: سازمان اتوبوسرانی و تاکسیرانی فردا در تمام‌مسیرها ارائه خدمات خواهند داشت.

به گزارش شهرنیوز، عباس ذاکریان با اشاره به لزوم برگزاری باشکوه یوم‌الله ۲۲ بهمن، اظهار داشت: شهرداری قم برای برگزاری باشکوه این مراسم در آماده‌باش صددرصدی است.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم با تأکید بر ارائه خدمات مطلوب در حمل‌ونقل شرکت‌کنندگان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، افزود: این معاونت تدابیر لازم را برای حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اندیشیده و سازمان اتوبوسرانی و تاکسیرانی فردا در تمام‌مسیرها ارائه خدمات خواهند داشت.

ذاکریان با درخواست از مردم برای عدم استفاده از خودروی شخصی برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، تصریح کرد: برای مدیریت ترافیک هسته مرکزی شهر شهروندان می‌توانند از خدمات حمل‌ونقل عمومی استفاده کنند.

وی از آماده‌سازی پارکینگ اتومبیل و موتورسیکلت‌های مرکز شهر خبر داد و بیان کرد: پارکینگ‌های هسته مرکزی شهر با حداکثر ظرفیت آماده خدمات‌رسانی به شهروندان بوده اما باید به محدود بودن ظرفیت پارکینگ‌ها توجه کرده و با عدم استفاده از خودروی شخصی برای حضور در راهپیمایی مانع ایجاد گره‌های ترافیکی شویم.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم میزان مطالبه مردمی در ارائه خدمات را یکی از محورهای تعیین سیاست‌های شهرداری خواند و گفت: باید مردم به سمت مطالبه گری مطلوب از مسئولان و مدیران حرکت کرده و در اداره شهر با شهرداری مشارکت و همکاری لازم را داشته باشند.

ذاکریان در ادامه یکی از عوامل ارائه خدمات مطلوب در حمل‌ونقل عمومی را نیز استقبال مردم از این حوزه دانست و تأکید کرد: با افزایش درخواست مردم برای استفاده از حمل‌ونقل عمومی سیاست‌های شهرداری به سمت ارتقا این خدمت حرکت کرده و شاهد افزایش کیفیت زندگی در شهر خواهیم بود.