33.3 C
شهر مقدس قم
۲۱ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار مناطق

اختصاص ۵ میلیارد ریال اعتبار برای پروژه‌های زیباسازی در منطقه ۲

شهردار منطقه دو قم گفت: برای اجرای پروژه‌های زیباسازی در منطقه ۲ برای سال ۹۸ اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ریال در نظر گرفته شده است.

به گزارش شهرنیوز، رضا رحیمی با بیان اینکه پروژه‌های متعددی در منطقه دو برای افتتاح و بهره‌برداری در ایام‌الله دهه مبارک فجر آمده شده است، اظهار کرد: اقدامات قابل توجهی در حوزه زیباسازی در منطقه صورت گرفته که به بهره‌برداری خواهد رسید.

شهردار منطقه دو قم با تاکید بر اینکه برای اجرای پروژه‌های زیباسازی در منطقه ۲ برای سال ۹۸ اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ریال در نظر گرفته شده است، خاطرنشان کرد: اجرای پروژه هایی نظیر تقویت مبلمان شهری و پارکی، اجرای نرده بتنی و نورپردازی زیر پل ۹ دی در دستور کار منطقه بوده است.

رحیمی اصلاح و ترمیم نقش برجسته زیر پل یادگار امام و اجرای نقاشی‌های دیواری سطح منطقه جهت بهبود بخشیدن دیوارهای فرسوده و نازیبا را از جمله پروژه های در دست اجرای منطقه عنوان کرد و گفت: نصب یک المان شهری هم در میدان امام رضا(ع) در این منطقه انجام شده است.

وی با اشاره به نصب پرتابل‌های تبلیغاتی با ظاهر جدید و چشم گیر در سطح منطقه، بیان کرد: شناسایی زمین‌های خالی در مسیر احداث خیابان‌های جدید برای زیباسازی و نصب وسایل بازی و سرگرمی و مبلمان شهری نیز در دستور کار شهرداری منطقه دو است.