33.3 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار مناطق

افتتاح ۱۳ پروژه شهری همزمان با دهه فجر

شهردار منطقه یک قم از افتتاح 13 پروژه شهری همزمان با دهه فجر خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، احمد ترکمن با اشاره به پروژه‌های قابل افتتاح این منطقه در دهه مبارک فجر، اظهار کرد: یکی از پروژه‌های قابل افتتاح منطقه در این ایام بوستان ممتاز است که ۳ میلیارد ریال برای آن هزینه شده است.

شهردار منطقه یک قم با بیان اینکه بوستان جنب پمپ بنزین مهرگان نیز تکمیل شده است، خاطرنشان کرد: این پروژه پیشرفت قابل توجهی داشته و برای این ایام با اعتبار قریب به ۲ میلیارد ریالی آماده افتتاح خواهد بود.

ترکمن تکمیل و توسعه بوستان هاشمی، تکمیل بوستان ۱۹ دی، تکمیل فاز یک بوستان معلم را از دیگر پروژه‌های منطقه دانست و افزود: شهرداری برای این پروژه‌ها هم بیش از یک میلیارد تومان هزینه کرده است.

وی با اشاره به احداث و تجهیز سرویس بهداشتی بوستان‌های معلم و هاشمی، خاطرنشان کرد: تکمیل بلوار حکیم، بلوار شهید خسروبیگی هم انجام شده و حدود ۷.۵ میلیارد ریال برای این پروژه ها هزینه شده است.

شهردار منطقه یک قم روکش آسفالت بلوارهای سمیه، دروازه ری، رضوی، شوارع فرعی خیابان‌های ۱۹ دی و لواسانی و احداث ۳۰ متری شهرک ولایت را از دیگر پروژه‌های منطقه ذکر کرد و افزود: شهرداری منطقه یک برای این پروژه‌ها نیز بالغ بر ۵ میلیارد تومان هزینه کرده است.