35 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 8

آذین‌بندی معابر پردیسان به مناسبت ایام الله دهه فجر

شهردار منطقه هشت قم از آذین‌بندی معابر سطح این منطقه به مناسبت ایام الله دهه فجر خبر داد.

به گزارش شهرنیوز؛ ابوالفضل مستقیمی با اشاره به آماده‎سازی فضای شهر مقدس قم همزمان با فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: به منظور بزرگداشت و گرامیداشت این مناسبت، اقدامات لازم برای فضاسازی متناسب با این ایام در سطح منطقه انجام شده است.
وی در ادامه با اشاره به نصب ریسه های پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در بلوارها و میادین ابراز داشت: بیش از ۵۶۰۰متر پارچه ریسه‌ای پرچم ایران در شوارع و معابر سطح منطقه نصب شده است.
شهردار منطقه هشت در ادامه با تشریح دیگر اقدامات انجام شده در این خصوص گفت: نصب بیش از یکهزار پرچم آویز، نصب پرچم‌های اهتزاز بر روی میله پرچم‌ها، نصب پیام‌های مرتبط و متناسب با ایام الله دهه فجر و همچنین فضاسازی و تبلیغات از دیگر اقدامات شهرداری منطقه در این ایام بوده است.
وی در ادامه با اشاره به اهمیت زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره ایام سالروز پیروزی انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی نقطه عطف بزرگی برای حرکت تمامی ملت‌های آزادی‌خواه جهان برای ایستادگی در مقابل جور مستبدان بود و با گرامی‌داشت ایام‌الله دهه فجر باید این حرکت عظیم مردمی را برای نسل امروز تبیین کرد.