34.1 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

افتتاح ۱۱۰ پروژه شهرداری قم با اعتباری بیش از هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال در ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم از افتتاح 110 پروژه شهرداری قم به مناسبت ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی با اعتباری بیش از هزار و 200 میلیارد ریال یاد کرد افزود: نیروهای شهرداری همه ظرفیت‌های خود را به‌کار گرفته تا بتوانند دهه فجر ماندگاری را در ذهن عموم مردم رقم بزنند.

به گزارش شهر نیوز، مهدی کلانترزاده ظهر امروز در نشست رسانه‌ای افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های شهرداری قم در ایام‌الله دهه فجر که در دفتر شهردار قم برگزار شد، با بیان اینکه امیدافزایی یکی از فرصت‌های دهه فجر انقلاب اسلامی است، اظهار کرد: رسانه می‌تواند در این راستا نقش قابل توجهی را ایفا کند به ویژه رسانه‌های قم که به‌عنوان رسانه‌های شهر ام‌القرآی جهان اسلام مورد توجه رسانه‌های مختلف هستند.

وی از افتتاح ۱۱۰ پروژه شهرداری قم به مناسبت ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی با اعتباری بیش از هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال یاد کرد افزود: نیروهای شهرداری همه ظرفیت‌های خود را به‌کار گرفته تا بتوانند دهه فجر ماندگاری را در ذهن عموم مردم رقم بزنند.

مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم از افتتاح پنج پروژه در حوزه معاونت معماری و شهرسازی، ۸۰ پروژه در حوزه معاونت خدمات شهری و ۲۵ پروژه در حوزه معاونت فنی و عمرانی یاد کرد و گفت: پروژه بلوار کوه سفید به‌عنوان یکی از پروژه‌های شاخص هفته آینده با حضور جمعی از مسئولان افتتاح خواهد شد.

وی با بیان اینکه شهرداری قم تعامل مطلوبی را با دستگاه‌های مرتبط با خود رقم زده است، گفت: تلاش کرده‌ایم تا با استفاده از این تعامل بتوانیم پروژه‌ها و رسالت‌های خود را به شیوه مطلوب در شهر قم رقم بزنیم.

کلانترزاده با اشاره به اجرای برخی پروژه‌های عمرانی در شهر مقدس قم تصریح کرد: ارتباط با اصحاب رسانه به‌عنوان یکی از اولویت‌های شهرداری مورد توجه قرار گرفته است تا بتوانیم علاوه بر جبران ضعف‌های احتمالی در روند خدمت‌رسانی به مردم، فعالیت‌های انجام شده را نیز به شهروندان معرفی کنیم.

وی از اصحاب رسانه به‌عنوان پل ارتباطی میان مسئولان و مردم نام برد و مطرح کرد: رسالت حوزه رسانه جریان‌سازی است و ما در حوزه مدیریت شهری تحقق این هدف را دنبال می‌کنیم که در این راستا حرکت نخست نقد و بسترسازی برای نقد کردن است هر چند این نقد باید نقد سازنده و منصفانه باشد که منجر به رفع مشکل و تحقق نتیجه شود.