41 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

اجرای ویژه برنامه‌های «روایت انقلاب» در دهه فجر انقلاب اسلامی

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، راویان بعثه مقام معظم رهبری برای نخستین بار به روایتگری انقلاب می‌پردازند.

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ویژه برنامه «روایت انقلاب» با روایتگری راویان بعثه مقام معظم رهبری برای نخستین بار در شهر مقدس قم با همکاری سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم اجرا شد.

در این برنامه راویان بعثه مقام معظم رهبری، رویدادهای انقلابی و اماکن تاریخی نظیر بیت امام خمینی(ره) را به ‌عنوان مکانی که میزبان امام راحل بود، روایت خواهند کرد، همچنین خیابان انقلاب اسلامی به‌ عنوان خاستگاه انقلاب، مسجد چهارمردان به ‌عنوان مکان تاریخی که امام راحل ۱۰ فروردین رأی خود به جمهوری اسلامی را در این صندوق انداخت، مسجد سلماسی، چهارراه شهدا، مدرسه علمیه فیضیه و دبیرستان امام صادق(ع) از مجموعه اماکن تاریخی و انقلابی شهر قم به شمار می‌آید که راویان در این برنامه این اماکن تاریخی را به جوانان و نوجوانان معرفی خواهند کرد.

هدف از اجرای این برنامه آشنایی دانش آموزان با ویژگی‌های اخلاقی امام خمینی(ره)، آشنایی نسل جوان با یادمان‌های انقلاب و پیشینه شهر قم به‌عنوان خاستگاه انقلاب و تقویت روحیه انقلابی گری است.

این برنامه از ۱۲ بهمن ماه آغاز شده و تا ۲۲ بهمن ماه ادامه خواهد داشت که راویان در این برنامه به دو زبان فارسی و انگلیسی برای مخاطبان ایرانی و برنامه‌های روایتگری خود را اجرا می‌کنند.

گفتنی است: متقاضیان جهت شرکت در این برنامه می‌توانند با ارسال فرم به سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری واقع در مجتمع ناشران مراجعه و جهت کسب اطلاعات بیشتر با سامانه ۱۳۷ شهرداری تماس بگیرند.