35 C
شهر مقدس قم
۲۰ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

برگزاری جشنواره خوشنویسی با همکاری شهرداری و انجمن خوشنویسان قم در دهه فجر

مدیرعامل سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم گفت: جشنواره خوشنویسی با همکاری شهرداری و انجمن خوشنویسان قم در دهه فجر برگزار خواهد شد.

ابوالقاسم مقیمی در جلسه ستاد هماهنگی گرامیداشت دهه فجر در سالن محراب حرم حضرت معصومه(س) در قم‌، با اشاره به برخی برنامه های فرهنگی مدیریت شهری برای دهه فجر، افزود: جشنواره پرچم، تور روایت گری انقلاب، تئاتر خیابانی، پرده خوانی، نمایشگاه عکس، اجرای سرودهای خیابانی، اجرای محله سلامت در یکی از محله های محروم و آماده سازی بیت امام(ره) برای بازدید گردشگران خارجی برخی از این این برنامه‌ها است.

مدیرعامل سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم با بیان اینکه برگزاری جشنواره خوشنویسی با همکاری شهرداری و انجمن خوشنویسان قم، برپایی استیج شادی در مدارس را نیز مورد توجه قرار داد و گفت: در حال حاضر با هدف نشاط و سلامتی ۴۰ ایستگاه در محیط پیرامونی مساجد قم برپا شده و در دهه فجر ۲۰ ایستگاه دیگر نیز تجهیز و اضافه خواهد شد.

مقیمی با اشاره به برگزاری المپیاد ورزشی فرزندان انقلاب بیان کرد: سال گذشته این مسابقه ها با حضور ۶ هزار تَن در بیش از ۱۰۰ مسجد قم برگزار شد، و امسال نیز ادامه پیدا می کند.