29.2 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

لزوم اخذ پروانه اشتغال توسط مالکین وانت‌بارهای شهری

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم گفت: مالکین وانت‌بارهای شهری برای جلوگیری از تبعات عدم ثبت‌نام و قطع سهمیه سوخت اقدام به اخذ پروانه اشتغال و فعالیت نمایند.

به گزارش شهرنیوز، عباس ذاکریان با اشاره به لزوم ثبت نام و اخذ پروانه اشتغال و فعالیت توسط مالکین وانت‌بارهای شهری، اظهار کرد: نیاز است که برای جلوگیری از تبعات عدم ثبت نام و قطع سهمیه سوخت، این مساله به دقت به مردم اطلاع رسانی شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم با تاکید بر اینکه پیگیری لازم برای اطلاع‌رسانی به ناوگان حمل و نقل شهری زیر مجموعه شهرداری قم و پیمانکاران انجام شده است، خاطرنشان کرد: مالکین این خودروها باید در اسرع وقت به سازمان تاکسیرانی شهرداری قم مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

ذاکریان با بیان اینکه ثبت‌نام برای نصب تجهیزات گاز CNG نیز از طریق وبسایت Irngv.ir انجام می‌شود، افزود: بنابر اعلام سازمان شهرداری‌ها و مصوبه شورای اسلامی شهر بابت هر یک از پروانه‌های اشتغال و فعالیت خودروهای وانت‌بارهای بنزین سوز و دیزل تا ظرفیت ۳ تن هر پروانه، مبلغ ۵۵۰ هزار ریال و از ۳.۵ تن تا ۶ تن هر پروانه مبلغ ۷۰۰ هزار ریال باید به حساب سازمان تاکسیرانی واریز شود.