۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

ایجاد ۴۵۰ سازه تبلیغات انتخاباتی در بیش از ۲۰۰ نقطه از شهر قم

مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم با اشاره به ایجاد سازه‌های تبلیغاتی ویژه تبلیغات کاندیداهای نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، از نظارت بر این تبلیغات توسط ستاد انتخابات استان خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، براساس مصادیق مجاز و غیرمجاز تبیلغات انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که برگرفته از فصل ششم قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی مصوب ۷/۹/۱۳۷۸می باشد، جلسات کارشناسی و بازدیدهای میدانی با حضور کارشناسان و مسئولین اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل و سازمان زیباسازی شهرداری قم انجام پذیرفته است و ساخت، ایجاد و نصب این سازه‌ها در دستور کار قرار دارد.

مهدی کلانترزاده در این خصوص گفت: طبق مصوبات ستاد انتخابات استان آماده‌سازی مکان‌های مناسب جهت تبلیغات کاندیداهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی برعهده شهرداری می‌باشد و بر این اساس ۲۰۰ نقطه از شهرقم جهت ایجاد ۴۵۰ سازه تبیلغاتی پیش‌بینی شده است که قبل از آغاز تبلیغات یعنی ۲۴ بهمن ماه آماده سازی و نصب آن‌ها انجام خواهد پذیرفت.

وی نظارت بر تبلیغات کاندیداها را بر اساس مصوبات با ستاد انتخابات استان دانست و گفت: شهرداری قم در خصوص نحوه تبلیغات و محتوی آن‌ها هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم با تشریح نوع سازه‌های پیش‌بینی شده گفت: سازه‌ها در سه نوع استوانه‌ای، مکعب مستطیل و مکعب مربع و از جنس کارتن پلاست طراحی و اجرا خواهد شد.

کلانترزاده رسالت دیگر مجموعه روابط عمومی شهرداری قم را همچون سایر مناسبت‌های ملی و مذهبی در حوزه انتخابات مجلس شورای اسلامی که در دوم اسفند ماه جاری برگزار می گردد تلاش در جهت بصیرت‌افزایی مردم عزیز، ولایت‌مدار و همیشه در صحنه قم با هدف حضور حداکثری دانست و اضافه کرد: تلاش شده تا از طریق تولیدات رسانه‌ای، تبلیغات شهری و نصب بنر و استفاده از دیگر ابزارهای اطلاع‌رسانی اهداف فوق دنبال گردد.

وی تأکید کرد: به هیچ عنوان ابزار اطلاع‌رسانی در اختیار شهرداری اعم از سازه‌های تبلیغاتی اداره کل ارتباطات و اموربین الملل و سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم، تابلوهای اطلاع رسانی اتوبوس‌ها و … در اختیار شخص یا گروه خاصی جهت تبلیغات انتخاباتی کاندیداها قرار نمی‌گیرد.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم خاطر نشان کرد: احترام به کلیه مصوبات ستاد انتخابات استان قم در مجموعه شهرداری امری لازم و ضروری است و در چهارچوب این قوانین و مصوبات اقدامات لازم انجام خواهد شد.