29.4 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

بیش از ۲ هزار اثر به شهرنگار ۳ رسید

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم با اشاره به شرکت 628 نفر در فراخوان شهرنگار 3،‌ از ارسال ۲۱۶۹ اثر در دو حوزه المان‌های شهری و دیوار نگاره‌ها به دبیرخانه این جشنواره خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، سید محمد موسوی منش با اشاره به اینکه در در حال بررسی فراخوان شهر نگار ۳ در خصوص جریان استقبال از بهار هستیم، اظهار داشت: تکلیفی که برای سازمان زیباسازی پیش‌بینی‌ شده فراخوانی است که در کل کشور توزیع و اطلاع‌رسانی شده که داوری آن را در دست داریم.

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم ادامه داد: در نهایت ۶۲۸ نفر در فراخوان ما شرکت کردند که ۲۱۶۹ اثر در دو حوزه المان‌های شهری و دیوار نگاره‌ها به دبیرخانه جشنواره واصل شده که محوریت اصلی موضوع آزاد بوده و موضوع اساسی برای المان‌ها و دیوار نگاره‌ها مشخص نشده است.

موسوی منش با بیان اینکه با رویکرد نوروز، بحث افزایش نشاط و حضور شهروندان در فضای شهری مد نظر بوده، تصریح کرد: در بخش دیوار نگاره‌ها با محوریت اصلی نوروز و ایجاد شور و نشاط در شهروندان و موضوع نیمه شعبان پیش‌بینی وصول آثار را داشتیم که خدا را شکر آثار بسیار خوبی حاصل شده است.

وی خاطرنشان کرد: پیش‌بینی ما این است که ان‌شاءالله بتوانیم امسال جریان سازی خوبی در حوزه هنرهای شهری و المان‌های شهری داشته باشیم و تمام تلاش ما این است که المان‌ها در مقیاس بزرگ کار بشود.