29.4 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار مناطق

پیشرفت فیزیکی ۶۵ درصدی توسعه بوستان زائر

شهردار منطقه چهار قم گفت: توسعه بوستان زائر با اعتبار حدود 7 میلیارد تومانی از سال گذشته ادامه داشته که 65 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

به گزارش شهرنیوز، مهدی اصفهانیان مقدم با اشاره به آخرین وضعیت احداث بوستان کوثر، اظهار کرد: عملیات کاشت بوستان کوثر با اعتبار ۵ میلیارد تومان  انجام شده و پیشرفت فیزیکی ۷۵ درصدی دارد.

شهردار منطقه چهار قم همچنین با بیان اینکه بوستان شهید زین‌الدین امسال اعتبار مصوب یک میلیارد تومانی داشته است، افزود: در اصلاحیه اعتبار این بوستان یک میلیارد تومان افزایش داشته و تلاش داریم امسال آن‌ را نهایی کنیم.

اصفهانیان مقدم با بیان اینکه فضای سبز باغ پرندگان اعتبار مصوب آن دو میلیارد تومان بوده است، اظهار کرد: خاکبرداری، اجرای محوطه سنگی و کاشت گیاه و آبیاری پیشرفت ۸۵ درصد داشته و افزایش اعتباری برای احداث مخزن پروژه داشتیم که به زودی آغاز می‌شود.

وی از کاشت فضای سبز بوستان ربانی‌نژاد در بنیاد با افزایش ۱۰۰ میلیون تومان اعتبار آن خبر داد و افزود: توسعه بوستان زائر با اعتبار حدود ۷ میلیارد تومانی از سال گذشته ادامه داشته که ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

شهردار منطقه چهار قم همچنین از اجرای بوستان خضر خبر داد و گفت: توسعه بوستان علوی با اعتبار ۱۵ میلیارد ریالی در حال احداث بوده که ۵ میلیارد ریال هم اصلاحیه اضافه شده و بهسازی فضای سبز و ابنیه در حال انجام است.