25.3 C
شهر مقدس قم
۲۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

صنوف مزاحم شهری در هزار و ۶۰۳ قطعه ساماندهی می شوند

مدیرعامل سازمان میادین و میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم گفت: زمینی به مساحت ۱۳۶ هکتار و هزار و ۶۰۳ قطعه برای ساماندهی بخشی از صنوف مزاحم شهری در حال آماده سازی می‌باشد.

علیرضا مظفری در جلسه کارگروه حمایت از رونق تولید در حوزه اصناف قم، عنوان کرد: ساماندهی صنوف مزاحم شهری از سال ۷۱ در سطح شهر آغاز شده‌ است.

مدیرعامل سازمان میادین و میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم اضافه کرد: بر همین اساس احداث دو شهرک تخصصی صنوف و خودرویی در دستور کار شهرداری قم قرار گرفته‌ است.

مظفری افزود: زمینی به مساحت ۱۳۶ هکتار و هزار و ۶۰۳ قطعه برای ساماندهی بخشی از صنوف مزاحم شهری در حال آماده سازی می‌باشد.

وی ادامه داد: شهرک خودرویی شهر قم در کیلومتر ۵ جاده قدیم تهران قرار گرفته و از یک هزار و ۶۰۳ قطعه پیش‌بینی شده ۵۴ قطعه در اختیار صنف صافکاران قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل سازمان میادین و میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم ابراز کرد: به دلیل تغییر نقشه در احداث شهرک صنوف ۲۵۳ قطعه پیش بینی شده این شهرک عملا وجود خارجی خود را از دست داده‌اند.

مظفری بیان داشت: صاحبان این قطعات برای مشخص شدن قطعه‌های جدید و ارزش گذاری مجدد می‌توانند به شهرداری قم مراجعه کنند.

وی تصریح کرد: برای ساماندهی صنوف مزاحم شهری باید مسئولان استان در راه اندازی شهرک صنوف و شهرک خودرویی اهتمام بیشتری به خرج دهند.