29.7 C
شهر مقدس قم
۲۱ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار مناطق

بررسی مسائل خدمات شهری در کمیته راهبردی در منطقه یک

سی و هفتمین جلسه كميته راهبردی معاونت خدمات شهری جهت همفكری مباحث اصلی بين سازمان‌ها و ادارات معاونت خدمات شهری در شهرداری منطقه یک قم برگزار شد.

به گزارش شهرنیوز، سی و هفتمین جلسه کمیته راهبردی معاونت خدمات شهری جهت همفکری مباحث اصلی بین سازمان‌ها و ادارات معاونت خدمات شهری در شهرداری منطقه یک قم برگزار شد.

در این جلسه که به ریاست سید امیر سامع معاون خدمات شهری شهردار، مدیران عامل سازمان‌ها و ادارات کل زیرمجموعه این معاونت و مدیران شهرداری منطقه یک برگزار شد، در خصوص برنامه ریزی و هماهنگی بیشتر روند پیشرفت و اجرای امور جاری و عمرانی شهرداری قم که مرتبط این حوزه هستند بحث و گفت‌ و گو شد.

معاون شهردار قم با اشاره به چگونگی انجام فعالیت‌ها در جهت تحقق بخشیدن به اهداف سند راهبردی، بر توجه به نقاط ضعف و قوت عملکرد خدمات شهری تاکید کرده و بر همین اساس خواستار پیش‌بینی تمهیدات هر چه بیشتر و بهتر برای به حداقل رساندن نقاط ضعف و جلوگیری از روزمرگی شد.

ارزیابی عملکرد شرکت‌های خدمات‌شهری در منطقه یک، جانمایی پروژه‌های زیباسازی نوروزی، نصب و راه‌اندازی شیرهای هیدرانت سطح منطقه، رفع نقاط بحرانی برای امداد رسانی و ایمن‌سازی منطقه، تکمیل پروژه‌های فضای سبز و غیره از دیگر مواردی بود که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.