33.3 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

اجرای۲۰ برنامه نمایش و تئاتر خیابانی با موضوعات مدیریت پسماند در بوستان‌های امام ‌رضا(ع)، جوان و صبا

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم با بیان اینکه 20 برنامه نمایش و تئاتر خیابانی با موضوعات مدیریت پسماند در بوستان‌های امام ‌رضا(ع)، جوان و صبا داشته‌ایم، خاطرنشان کرد: طرح همیاران برای سال تحصیلی جدید اجرا شده که 94 کلاس و هزار و 50 دانش‌آموز را زیر پوشش داشته است.

به گزارش شهرنیوز، سیدعبدالله میرابراهیمی با بیان اینکه ۴ غرفه پسماند خشک در منطقه دو فعال است، گفت: این غرفه‌های به صورت موقت در این منطقه راه‌اندازی شده است.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم با تاکید بر اینکه ۱۱ خودروی جمع‌آوری پسماند خشک در منطقه دو فعالیت می‌کنند، اظهار کرد: ۳ مورد از این خودروها برای درب منازل، ۶ دستگاه برای معابر و سطح منطقه است.

میر ابراهیمی با اشاره به آموزش‌های ارائه شده در خصوص تفکیک پسماند از مبدا، تصریح کرد: به ۲۰۸ اداره آموزش ارائه و به ۲۲ هزار درب منازل مراجعه و آموزش‌هایی نیز در غرفه‌ها هم داشته‌ایم.

وی با بیان اینکه ۲۰ برنامه نمایش و تئاتر خیابانی با موضوعات مدیریت پسماند در بوستان‌های امام ‌رضا(ع)، جوان و صبا داشته‌ایم، خاطرنشان کرد: طرح همیاران برای سال تحصیلی جدید اجرا شده که ۹۴ کلاس و هزار و ۵۰ دانش‌آموز را زیر پوشش داشته است.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم با اشاره به جمع آوری زباله‌گردها در مناطق مختلف شهر، گفت: گزارشاتی که در خصوص انباشت زباله در سامانه ۱۳۷ ثبت می‌شود ارجاع و پیگیری می‌کنیم.