36.7 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

تاکید بر اولویت‌ فرهنگ‌سازی در انتظام‌بخشی به شهر

معاون خدمات شهری شهرداری قم با بیان اینکه تاکید ما طی سال‌های اخیر بر این بوده که کارها به سمت امور فرهنگ‌سازی برود گفت: در بسیاری از بخش‌ها بدون افزودن هزینه جدید، نیروها را کیفی کرده‌ایم و تاکید بر فرهنگ‌سازی و آموزش بوده است.

به گزارش شهرنیوز، سیدامیر سامع یکی از مشکلات منطقه دو را بازارهای روز عنوان کرد و گفت: همانطور که در حوزه انتقال آهن‌فروشان با اطلاع‌رسانی کار به خوبی پیش‌ رفت برای انتقال بازارهای روز نیز باید با اطلاع‌رسانی زمینه انتقال فراهم شود.

سامع با تاکید بر اینکه در حوزه تخلفات شهری کارهای خوبی در منطقه دو انجام شده است، افزود: در سد معبر چند لکه در منطقه دو باقی مانده که باید به سمت تقویت بازارهای ریحان برویم.

وی گفت: در حوزه ساخت و ساز نیز اولویت این است که ساخت بدون مجوز از پایه به صفر رسیده و تفکیک بدون مجوز انجام نشده و طبقات اضافه و سطح اشغال بیش از ۷۰ درصد هم نداشته باشیم.

معاون خدمات شهری شهرداری قم با بیان اینکه تاکید ما طی سال‌های اخیر بر این بوده که کارها به سمت امور فرهنگ‌سازی برود، گفت: در بسیاری از بخش‌ها بدون افزودن هزینه جدید، نیروها را کیفی کرده‌ایم و تاکید بر فرهنگ‌سازی و آموزش بوده است.

سامع گفت: باید نیروهایی که کار یدی و روزمره انجام می‌دهند را در عین اینکه کار بسیار مهمی انجام می‌دهند را به نیروی کیفی تبدیل کنیم.