27.2 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

برگزاری مانور عملیاتی مشترک در بیمارستان امام رضا(ع)

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: مانور عملیاتی مشترک بین سازمان آتش‌نشانی قم و بیمارستان امام رضا(ع) برگزار شد.

به گزارش شهرنیوز، عباس جعفری با اشاره به برگزاری مانور عملیاتی مشترک بین سازمان آتش نشانی قم و بیمارستان امام رضا(ع) اظهار کرد: این مانور عملیاتی مشترک امروز ساعت ۱۰ صبح به مناسبت سالگرد شهادت تعدادی از آتش‌نشانان در حادثه پلاسکو در محل بیمارستان با حضور نیروهای عملیاتی آتش نشانی و پرسنل اداری و خدماتی بیمارستان برگزار شد.
وی با تاکید بر اینکه هدف از برگزاری این مانور افزایش توان عملیاتی در زمان بحران‌ها بوده است خاطرنشان کرد: همچنین افزایش آمادگی نیروهای اداری و خدماتی بیمارستان از دیگر اهداف این مانور بوده است.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم با اذعان به اینکه سازمان آتش نشانی قم در راستای کاهش حوادث و بالابردن سطح ایمنی اقدام به بازدیدهای دوره ای از مراکز پر خطر تجاری و درمانی مسکونی کرده است افزود: در این بازدیدها معایب از قبیل نقص سیستم اعلام و اطفاء، جعبه های f، خاموش کنندهای دستی، خروج اضطراری، سیستم اسانسور و … بررسی شده و به مسولین مربوطه اعلام می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: در مرحله دوم سازمان اقدام به آموزش پرسنل و در مرحله بعد مانور ترکیبی و مشترک با آن مجموعه کرده تا پرسنل و ساکنین توانایی مقابله با حوادث را داشته باشند.