35.9 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

توسعه ۱۵۰۰ مترمربعی بوستان نیایش

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به ایمن‌سازی بوستان نیایش، گفت: فضایی به مساحت 1500 متر و 15 آلاچیق به امکانات این بوستان اضافه شده است.

به گزارش شهرنیوز، پیام جوادیان در نخستین جلسه ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری قم، با اشاره به امکانات فراهم‌شده در بوستان‌های سطح شهر در حوزه اسکان، اظهار کرد: در سال‌های اخیر با توجه به اولویتی که برای ساماندهی اسکان نوروزی انجام شده شرایط منظمی در شهر در این زمینه برقرار شده است.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به تجهیز پارکینگ شماره چهار مسجد مقدس جمکران برای اسکان زائرین، تصریح کرد: نصب ۱۲ برج نوری در پارکینگ چهار صورت گرفته است.

جوادیان اضافه کرد: همچنین در این محل برای اسکان ۲۲۰ خانواده ظرفیت داشتیم که ۱۵۰ ظرفیت اضافه کردیم و اکنون بیش از ۳۵۰ خانوار می‌توانند اسکان داشته باشند.

وی با اشاره به ایمن‌سازی بوستان نیایش، خاطرنشان کرد: فضایی به مساحت ۱۵۰۰ متر و ۱۵ آلاچیق به امکانات این بوستان اضافه شده است.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم بیان کرد: با همکاری برخی اماکن فرهنگی در اطراف مسجد مقدس جمکران در نوروز گذشته ۲۰۰ خانوار در هر شب اسکان داده شد و امسال نیز این برنامه در دستور کار قرار دارد.