35.9 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار مناطق

بازگشایی خیابان شهید محرابی در محدوده شهرداری منطقه۴

شهردار منطقه 4 از بازگشایی خیابان شهید محرابی در محدوده این منطقه شهرداری خبر داد.

مهندس مهدی اصفهانیان مقدم شهردار منطقه ۴ قم گفت: خیابان شهید محرابی واقع در خیابان انسجام با هزینه ای بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال بازگشایی و در حال تکمیل می باشد.

 وی در خصوص این طرح عنوان کرد: این پروژه در راستای خدمت رسانی به شهروندان و با رویکرد تسهیل در عبور و مرور شهری و بهبود ترافیک و اتصال خیابان انسجام به خیابان شهدای ناجا اجرا می شود .

شهردار منطقه۴ بیان نمود : با توجه به عدم تملکات و معضلات ترافیکی پیش آمده خیابان مذکور که به صورت بن بست بوده و نظر به تامین اعتبارات لازم و پیش بینی در بودجه ۹۸ و همکاری مالکین نسبت به بازگشایی ادامه مسیر اقدامات لازم صورت پذیرفت .

وی افزود: این پروژه به طول ۱۱۰ متر و به عرض ۲۰ متر در حال اجرا می باشد که در  این پروژه  ۲۲۰۰ متر مربع تملکات اراضی، ۲۲۰ متر جدول گذاری و ۲۰۰۰متر مربع زیر سازی و آسفالت  صورت گرفته است و در حال حاضر ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و انشاءالله پس از اجرا شدن تاسیسات زیر زمینی و پس از آسفالت به بهره برداری خواهد رسید.

اصفهانیان مقدم در پایان از شهروندان و مالکین و صاحبان اراضی که زمین آنان در طرح مذکور قرار گرفته بود و جهت بازگشایی و اجرا طرح با شهرداری همکاری صمیمانه داشتند تقدیر و تشکر نمود .