35 C
شهر مقدس قم
۱۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

تکمیل اطلاعات بخش گردشگری و نوروز در پرتال اینترنتی شهرداری قم

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم از تکمیل اطلاعات بخش گردشگری و نوروز پرتال اینترنتی شهرداری قم خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، مهدی کلانترزاده در نخستین جلسه ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری قم، با اشاره ضرورت اقدامات واحد در حوزه اطلاع‌رسانی، اظهار کرد: یکی از مشکلات در حوزه اطلاع‌رسانی ضعف سامانه ۱۳۷ و نیاز به استفاده از نیروهای مأمور دیگر سازمان‌ها و مناطق شهرداری در این سامانه است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم با تاکید بر اینکه آماده‌سازی و تکمیل بخش گردشگری و نوروز پرتال اینترنتی شهرداری و بارگذاری آن برای استفاده برای عموم مردم و نهادهای مختلف، خاطرنشان کرد: در حوزه واقعیت افزوده اطلاعات‌ در حال آماده سازی است تا کیوآرکدها و اطلاعات این‌چنینی برای اطلاع‌رسانی به مردم در اختیار قرار گیرد.

کلانترزاده با تاکید بر توجه به حوزه بین‌الملل و چندزبانه بودن اطلاع‌رسانی به زائرین، گفت: نقشه نهایی و اطلاعات نهایی شهر هر چه سریع‌تر در اختیار اداره کل ارتباطات قرار گیرد تا بتواند نقشه را با اطلاعات کامل آماده‌سازی و در اختیار مردم قرار دهد.

وی بیان کرد: بخشی از ظرفیت‌های اطلاع‌رسانی شهرداری به بخش خصوصی اختصاص یابد تا بتوانند کمبودهای این بخش را جبران کرده و نیاز مردم هم تامین شود؛ این امر کمک می‌کند تا هم به صورت واحد امور تبلیغاتی انجام شود و هم اطلاع‌رسانی عمومی صورت گیرد.