41 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

برگزاری فراخوان عکاسی “سردار دلها” با مشارکت شهرداری قم

فراخوان عکاسی "سردار دلها" با مشارکت شهرداری قم برگزار می‌شود.

به گزارش شهرنیوز، فراخوان عکاسی “سردار دلها” با هدف ثبت تصاویر حال و هوای شهر قم در گرامیداشت یاد و نام شهدای اخیر جبهه مقاومت با مشارکت شهرداری قم، سازمان تبلیغات اسلامی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن عکس بسیج استان قم برگزار می‌گردد.

این   فراخوان با محوریت عکاسی از از آئین تشییع سراسری و باشکوه فرمانده سرافراز سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در شهر مقدس قم و با موضوعات: حضور مردم در مراسم استقبال، وداع تشییع پیکرهای پاک شهیدان به‌ ویژه مراسم تشییع در شهر قم،  آراستن چهره‌ی شهر و روستا در تکریم شهیدان، آذین‌بندی کوچه‌ها، خیابان‌ها و نمای خانه‌ها، ایستگاه‎‌های صلواتی، فضای کسب و کار، برگزاری مراسم یادبود در مساجد، منازل، تکایا و حسینیه‌ها، اجرای نمایش‌های خیابانی و نشانه‌ها و نمادهای توأمان شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مدافعان حرم و جبهه‌های مقاومت کشورهای اسلامی برگزار خواهد شد.

همچنین بخش ویژه نوجوانان نیز با موضوع حضور کودکان و نوجوانان در مراسم و آیین‌های تشییع و تکریم شهدا از دیگر بخش‌های این فراخوان است.

مهلت ارسال آثار به این فراخوان تا ۳۰ دى ماه ۱۳۹۸ خواهد بود و هر عکاس می‌تواند ۱۵ قطعه عکس با طول ۳۰۰۰ پیکسل و حجم حداکثر ۲ مگابایت به کاربری انجمن عکس بسیج هنرمندان استان قم با نشانی @anjomaneaksebasijqom در شبکه‌های اجتماعی ارسال نماید.