31.8 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
حمل و نقل وترافیک

ناوگان اتوبوسرانی شهر قم و پارکینگ‌ها تا پایان مراسم به‌صورت رایگان ارائه خدمات می‌دهد

معاون حمل‌ و نقل و ترافیک شهرداری قم گفت: امروز به مناسبت برگزاری باشکوه تشییع پیکر پاک سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ناوگان اتوبوسرانی شهر قم و پارکینگ‌های اطراف حرم مطهر از ساعت 12 تا پایان مراسم به‌صورت رایگان در خدمت مردم خواهد بود.

به گزارش شهر نیوز، عباس ذاکریان با اشاره به استقبال و جمعیت شرکت‌کننده در مراسم باشکوه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و امکان آغاز مراسم با تأخیر اظهار داشت: با توجه به جمعیت حاضر در مراسم تشییع در تهران امکان دارد مراسم در قم با تأخیر آغاز شود.
وی با تأکید از آمادگی کامل شهرداری و معاونت حمل‌ و نقل و ترافیک شهرداری قم در ارائه خدمات مناسب و کافی به شهروندان و مسافران افزود: امروز به مناسبت برگزاری باشکوه تشییع پیکر پاک سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ناوگان اتوبوسرانی شهر قم از ساعت ۱۲ تا پایان مراسم به‌صورت رایگان در خدمت مردم خواهد بود.
معاون حمل‌ و نقل و ترافیک شهرداری قم تصریح کرد: کلیه پارکینگ‌های اطراف حرم، پارک‌سوار شمالی نیز امروز رایگان بوده و با حداکثر ظرفیت خود تا پایان شب در خدمت مردم و مسافران خواهد بود.
وی با درخواست دوباره از مردم شریف قم برای استفاده از ناوگان حمل‌ و نقل عمومی و عدم تردد با خودروی شخصی در هسته مرکزی شهر و خیابان‌های منتهی به مسیر تشییع خاطرنشان کرد: تا پایان مراسم و اتوبوس‌ها و تاکسی‌ها برای انتقال مسافران حاضر بوده و در کمترین زمان جابه‌جایی مسافران و شهروندان انجام می‌شود.
ذاکریان ادامه داد: در پارک‌سوارها نیز اتوبوس و مینی‌بوس برای انتقال مسافران به حرم مطهر و مسجد مقدس جمکران حاضر بوده و مسافران نیاز به تردد با خودروی شخصی در مرکز شهر را نخواهند داشت.