29.8 C
شهر مقدس قم
۱۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

آمادگی صد درصدی پارکینگ های هسته مرکزی شهر

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم از آمادگی صد درصدی پارکینگ های هسته مرکزی شهر در مراسم تشییع خبر داد و گفت: با توجه به حضور هموطنان از شهرهای مجاور و کمبود پارکینگ در هسته مرکزی شهر از کلیه شهروندان قمی تقاضا داریم از تردد با خودروی شخصی خوداری کنند.

به گزارش شهر نیوز، علی نیک با اشاره برگزاری مراسم تشییع سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در قم اظهار داشت: با توجه به حضور هموطنان و مسافران از شهرهای هم جوار و مردم شریف قم، سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم تا پایان مراسم به صورت صد درصدی آماده ارائه خدمات است.
وی کلیه پارکینگ‌های اطراف حرم را آماده خدمت‌رسانی اعلام کرد و گفت: ظرفیت پارکینگ‌های اطراف حرم بیش از ۶ هزار خودرو بوده که امروز به صورت رایگان ارائه خدمات می‌کنند و کلیه پرسنل سازمان در محل پارگینگ‌ها حاضر خواهند بود.
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم ادامه داد: با توجه به حضور هموطنان از شهرهای مجاور و کمبود پارکینگ در هسته مرکزی شهر از کلیه شهروندان قمی تقاضا داریم برای حضور در مراسم تشییع از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده کرده و از تردد با خودروی شخصی خوداری کنند.
وی از نظارت کامل بازرسان سازمان بر پارگینگ‌ها تا پایان مراسم خبر داد و گفت: سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم نیز مانند دیگر سازمانها و معاونت‌های شهرداری در حال آماده‌سازی شهر برای هر چه با شکوه‌تر برگزار شدن مراسم تشییع است.