30.7 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

اتوبوس ها، پارکینگ‌ها و پارک‌سوارهای قم به مناسبت تشییع سپهبد سلیمانی رایگان شد

معاون حمل‌ و نقل و ترافیک شهرداری قم گفت: ناوگان اتوبوسرانی، پارکینگ‌های اطراف حرم مطهر و همچنین پارک‌سوارها از ساعت 12 تا 18 روز دوشنبه 16 دی‌ماه رایگان است.

عباس ذاکریان با اشاره به اهمیت برگزاری باشکوه مراسم تشیع سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در قم، اظهار داشت: ناوگان اتوبوسرانی، پارکینگ‌های اطراف حرم مطهر و همچنین پارک‌سوارها از ساعت ۱۲ تا ۱۸ روز دوشنبه ۱۶ دی‌ماه رایگان است.

معاون حمل‌ و نقل و ترافیک شهرداری قم از آمادگی شهرداری قم در انتقال مسافران و شهروندان به محل برگزاری مراسم خبر داد و گفت: کلیه شهروندان از تمام نقاط شهر به محل برگزاری مراسم انتقال داده‌شده و سپس به مقصد اولیه به‌صورت رایگان بازگردانده می‌شوند.

ذاکریان با اشاره به حضور مردم از شهرهای هم‌جوار در مراسم تشیع سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، گفت: از مسافران و هم‌وطنانی که قصد شرکت در مراسم فردا در قم را داشته درخواست داریم خودروهای خود را در پارک‌سوار شمالی پارک کرده و از اتوبوس و مینی‌بوس‌های پیش بینی شده برای حضور در مراسم استفاده کنند.

وی همچنین از شهروندان خواست که از ناوگان حمل‌ و نقل عمومی استفاده کرده و تصریح کرد: کلیه پارکینگ‌ها در اطراف حرم با حداکثر ظرفیت خود و رایگان آماده ارائه خدمات هستند اما برای جلوگیری از ترافیک و ازدحام، از شهروندان درخواست داریم از ناوگان حمل‌ و نقل عمومی استفاده کنند.

معاون حمل‌ و نقل و ترافیک شهرداری قم تأکید کرد: برگزاری هر چه باشکوه‌تر این مراسم برای مردم شریف قم و مسئولان حائز اهمیت بوده و معاونت حمل‌ و نقل شهرداری قم به‌صورت صد درصدی آماده ارائه خدمات لازم برای انتقال مردم شریف قم به مراسم است.