41 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شهردار

دعوت شهردار قم از مردم شریف استان قم برای حضور در مراسم وداع با پیکر شهدای مقاومت

شهردار قم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اخیر جبهه مقاومت به ویژه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید والامقام شهرود مظفری نیا بر حضور دشمن‌شکن آحاد مردم شریف و ولایتمدار استان قم در آیین وداع با پیکر این شهیدان در شهر قم تأکید کرد.

به گزارش شهرنیوز، دکتر سید مرتضی سقائیان‌نژاد در پیامی از مردم شریف استان قم برای حضوری حماسی، یکپارچه و دشمن‌شکن در آیین وداع با پیکر مطهر شهدای اخیر جبهه مقاومت دعوت نمود.

متن پیام شهردار قم به این شرح است:

شهادت جمعی از سربازان دلیر و سرافزار جبهه مقاومت اسلامی در مسیر مبارزه با ظلم، داغی است که دل‌های ولایتمدار و دوستداران عزت و سربلندی کشورهای اسلامی را داغدار کرده و آزادی خواهان جهان با اعلام انزجار و تنفر از استکبار جهانی که به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) شقی‌ترین آحاد بشر هستند، مرحمی باشند بر زخم شهادت این بزرگ مردان.

اکنون فیض میزبانی از پیکر پاک و مطهر این شهدای گرانقدر به ویژه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید والامقامی از خطه شهیدپرور قم شهید شهرود مظفری نیا در شهر قم فراهم آمده است، وظیفه‌ای خطیر و مهم در میهمان‌نوازی از این عزیزان و برگزاری آیینی باشکوه بر عهده‌ی تمامی مجاورین بانوی کرامت حضرت فاطمه معصومه(سلام الله علیها) است تا به نحوی شایسته میزبان ایشان در این شهر مقدس باشیم.

مجموعه شهرداری قم نیز ضمن  دعوت از ملت غیور و سرافراز استان قم جهت حضور پرشور ، ارائه خدمات در حوزه‌های مختلف مدیریت شهری در جهت تسهیل امور و خدمت‌رسانی شایسته به شرکت‌کنندگان در این مراسم را وظیفه خود دانسته و تمام مساعی خود را برای انجام این مهم به کار خواهد گرفت.

امید آن دارم تا در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) همچون گذشته، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با اقتدار و سربلندی و به برکت وجود نیروهایی بصیر و توانمند، پرچمدار و پیشتاز مبارزه با ظلم ظالمان، فریادرس داد مظلومان و خار چشم استکبار جهانی و ایادی جنایتکار آن در سرتاسر جهان باشد.

 سید مرتضی سقائیان‌نژاد

شهردار قم

پانزدهم دی ماه ۱۳۹۸