31.8 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

کلیه ناوگان اتوبوسرانی قم برای مراسم تشییع سپهبد سلیمانی رایگان می باشد

معاون حمل‌ و نقل و ترافیک شهرداری قم از رایگان شدن کلیه ناوگان اتوبوسرانی برای مراسم تشییع سپهبد سلیمانی در شهر قم از ساعت ۱۲ الی ۱۸ خبر داد.

عباس ذاکریان با اشاره به اهمیت برگزاری باشکوه مراسم تشییع سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در قم، اظهار داشت: فردا دوشنبه تمامی سازمان‌های زیرمجموعه معاونت حمل‌ و نقل و ترافیک شهرداری به‌ صورت آماده‌باش کامل هستند.

معاون حمل‌ و نقل و ترافیک شهرداری قم کلیه خطوط  اتوبوسرانی را از ساعت ۱۲ تا ۱۸ رایگان اعلام کرد و افزود: تمام ناوگان اتوبوسرانی به‌صورت منظم به عزاداران و شرکت‌کنندگان در مراسم تشییع خدمات رایگان ارائه داده و شرکت‌کنندگان می‌توانند برای تسریع در رفت و آمد از ناوگان اتوبوسرانی استفاده کنند.

ذاکریان، سازمان تاکسیرانی را نیز آماده انتقال عزاداران به حرم مطهر دانست و گفت: با وجود آمادگی کامل پارکینگ‌های مرکز شهر ، شهروندان برای جلوگیری از مشکلات پارک خودرو و ترافیک از ناوگان حمل‌ و نقل عمومی استفاده کنند.

وی ادامه داد: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نماد ملی و قهرمان ملی بوده و برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر این مراسم تمام نیروها و پرسنل معاونت حمل‌ و نقل و ترافیک شهرداری قم برای جابه‌جایی مناسب مردم شریف قم در آمادگی کامل هستند.