41 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار مناطق

برگزاری جلسه کمیته راهبری معاونت خدمات شهری شهرداری قم در منطقه ۴

شهردار منطقه 4 از برگزاری جلسه کمیته راهبری معاونت خدمات شهری شهرداری قم در این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴،سی و چهارمین جلسه کمیته راهبری معاونت خدمات شهری شهرداری قم در راستای بهبود و پیشبرد اهداف جهت همفکری مباحث اصلی بین سازمانها و ادارات معاونت خدمات شهری شهرداری قم با موضوعات بررسی وضیعت msp پروژه های منطقه،بررسی وضیعت کنترل آبهای سطحی در منطقه در روز دوشنبه۱۰ دیماه در سالن جلسات شهرداری منطقه ۴ برگزار گردید.

مهندس مهدی اصفهانیان مقدم شهردار منطقه ۴ ضمن عرض خوشامدگویی و تقدیر و تشکر از حضور معاونان و مدیران حاضر در جلسه گزارشی از اهم اقدامات و فعالیتهای صورت گرفته در ۹ ماهه اخیر در سطح منطقه ۴ ارائه داد.

ایشان ضمن اشاره به آسیب شناسی ها و کارشناسی های صورت گرفته از سطح منطقه به انجام و اجرای ۱۰۷ مورد پروژه و قرارداد منعقد شده از ابتدای سال جاری در حوزه خدمات شهری منطقه با در نظر گرفتن اولویت ها با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیارد ریال خبر داد.

شهردار منطقه ۴ افزود: این پروژه ها در قالب احداث بوستان ها، توسعه و بهسازی  بوستانها، ایمن سازی معابر و شوارع،تامین روشنایی معابر، بهبود و بهسازی سیما و منظر شهری و ارائه خدمات پسماند شهری با پیشرفت ۷۰ درصدی صورت گرفته اند که اجرای پروژه های مذکور گام مهمی در راستای کمی و کیفی ارائه خدمات به شهروندان و بهبود محیط زیست شهری می باشد.

در ادامه جلسه مهندس سامع معاون  خدمات شهری شهرداری قم ضمن تشکر از شهردار منطقه و همکارانشان و نیز مدعوین و حاضرین در جلسه از اقدامات صورت گرفته در شهرداری منطقه ۴ تقدیر و تشکر نمود.

وی با بیان این مطلب که افزایش بهره وری  گامی مهم در حوزه خدمات شهری و مدیریت شهرداری قم می باشد عنوان کرد: با توجه به منابع موجود و تامین آن مشارکت مردم یکی از عوامل افزایش بهره وری در اقدامات و فعالیتهای فنی و عمرانی و به خصوص خدمات شهری و محیط زیست می باشد.

در ادامه جلسه مدیران و مسئولین حوزه بحران،آتش نشانی،فضای سبز،زیبا سازی،پسماند و خدمات شهری ،فرهنگی و هنری گزارشاتی از اقدامات صورت گرفته و برنامه های آینده در سطح منطقه چهار ارائه دادند و در پی آن معاونین زیر بنایی و خدمات شهری منطقه ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته حوزه مربوطه در ۹ ماهه اخیر به برنامه ها و نیازهای منطقه در پروژه های فنی و عمرانی و نیز خدمات شهری و فضای سبز اشاره نمودند.