30.4 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

آتش سوزی در بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) مصدومی نداشته است

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: آتش‌سوزی تنها در انباریِ بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع)  اتفاق افتاده و خوشبختانه این حادثه هیچ مصدومی نداشته است.

مسئول روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: آتش‌سوزی که در پشت‌بام بیمارستان علی بن ابی‌طالب(ع) رخ داده بود هیچ تلفات جانی نداشت و به سرعت خاموش شد.

حمید کریمی اظهار کرد: ساعت ۱۳:۱۴ دقیقه امروز آتش سوزی در انباری واقع در پشت بام بیمارستان علی بن ابی طالب(ع) رخ می دهد که به مرکز فرماندهی سازمان آتش نشانی قم اعلام شد و بلافاصله از ایستگاههای ۱۰، ۶ و ۲۴ خودروهای عملیاتی به محل اعزام شدند.

مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم تصریح کرد: برای این عملیات پنج دستگاه خودروی عملیاتی حریق و یک دستگاه نجات به محل اعزام شدند.

وی افزود:آتش نشانان با حضور به موقع در محل حادثه، حریق را اطفاء کردند و اجازه سرایت آتش به قسمت های دیگر را ندادند، این انبار جهت جمع آوری لوازم مستعمل و انتقال به انبار اصلی بیمارستان بود.

سخنگوی سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: اکنون نمی توان در خصوص علت حادثه اظهار نظری کرد انشاءالله بعد از جمع آوری و تخلیه کامل انبار بررسی ها انجام می شود و علت حادثه اعلام خواهد شد.

کریمی خاطرنشان کرد: خوشبختانه این حادثه به علت اینکه در قسمت پشت بام بود حادثه جانی نداشت البته کارکنان بیمارستان با آموزش هایی که پیش از این توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی به آن‌ها داده بودند اقدامات اولیه با استفاده خاموش کننده های را انجام داده بودند.