31.8 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

تحول و تغییر مستمر در شهر قم مشهود است

رئیس ستاد اعتکاف قم گفت: زائران اذعان دارند كه هر زمان كه وارد اين شهر مي شوند تحول و تغييري ويژه را در شهر قم مشاهده مي كنند و يكي از شهرداران هم اذعان مي كردند كه دكتر سقائيان نژاد افتخار شهرداران كشور است.

به گزارش شهرنیوز، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا تکیه ای در نشست صمیمی معتمدین شهر مقدس قم و مدیریت شهری و آیین تکریم و معارفه معاون فنی و عمرانی شهردار و مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری که در سالن همایش های رضوان شهرداری قم برگزار شد، با اشاره به ظرفیت های شگرف شهر مقدس قم در حوزه های مختلف اظهار کرد: رهبری تاکید کردند که خدمت به قم موجب آبروی نظام است و لازم است که از شخصی که باعث آبرومندی شهر قم شده تقدیر کنیم.

رئیس ستاد اعتکاف قم بیان کرد: دکتر سقائیان نژاد ولایتمدار و متدین در منش و میدان کار است،‌ دانشمند و فرهیخته به دلیل جایگاه علمی، عاقل و فهیم به دلیل سلامت کاری،‌ مدیر و مدبر به دلیل مدیریت تیمی متخصص و کارآمد، توانمند است.

تکیه ای گفت: زائران اذعان دارند که هر زمان که وارد این شهر می شوند تحول و تغییری ویژه را در شهر قم مشاهده می کنند و یکی از شهرداران هم اذعان می کردند که دکتر سقائیان نژاد افتخار شهرداران کشور است.

وی با تاکید بر اینکه رهبری تاکید دارند که نگران هویت قم هستند، گفت: قم روی تمام زوایای زندگی ایران و جهان اثر می گذارد و امیدواریم بتوانیم به شهر ترازی که شایسته این خطه است با همت مدیران دست یابیم.