36.7 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

حضور دکتر سقائیان نژاد موجب تحول در شهر قم شده است

يكي از معتمدين شهر قم گفت: بايد اقرار كنيم كه بعد از حضور دكتر سقائيان نژاد تحولي در عمران و آباداني و زيرساخت هاي شهر به وجود آمده است.

به گزارش شهرنیوز،‌ علی محمدی در نشست صمیمی معتمدین شهر مقدس قم و مدیریت شهری و آیین تکریم و معارفه معاون فنی و عمرانی شهردار و مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری که در سالن همایش های رضوان شهرداری قم برگزار شد،‌ با تاکید بر اینکه باید اقرار کنیم که بعد از حضور دکتر سقائیان نژاد تحولی در عمران و آبادانی و زیرساخت های شهر به وجود آمده است، اظهار کرد: امروز معتمدین شهر گرد هم آمدند تا از همین خدمات و اقدامات گسترده در حوزه مدیریت شهری تقدیر کنند.

یکی از معتمدین شهر قم با اشاره به عقب ماندگی های بسیار شهر مقدس قم، گفت: ما درخواست استمرار خدمت را در راستای رفع عقب ماندگی های شهر قم داریم.

محمدی با بیان اینکه انسجام شورا و شهرداری و نمایندگان شهر موجب شده خدمت رسانی به مردم با سرعت و کیفیت بهتری انجام شود، خاطرنشان کرد: در شرایطی که بسیاری از شهرها از نظر بودجه ای در مشکل هستند و کارهای عمرانی انها پیش نمی رود دکتر سقائیان نژاد زمینه رشد و پیشرفت قم را فراهم کرده است.

وی ضمن ابراز تاسف از جابجایی دکتر قاری قرآن، گفت: دانش و جایگاه فنی دکتر قاری قرآن در معاونت فنی و عمرانی شهرداری زبانزد بود و امیدواریم از ظرفیت معاون جدید فنی و عمرانی شهرداری بشود به حد لازم استفاده کرد و ادامه راه پیشرفت قم با قدرت طی شود.