41 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

قدردان زحمات و تلاش‌های مدیران شهری در توسعه و آبادانی قم هستیم

استاد برجسته حوزه علميه قم با اشاره به اقداماتي كه در حوزه توسعه فضاي سبز در شهر قم صورت گرفته است، گفت: شهرداري سالانه مساحت زيادي به سرانه فضاي سبز قم اضافه مي كند كه بسيار ارزشمند است و بايد قدردان اين زحمات و تلاش ها بود.

به گزارش شهرنیوز،‌ حجت الاسلام والمسلمین نظری منفرد در نشست صمیمی معتمدین شهر مقدس قم و مدیریت شهری و آیین تکریم و معارفه معاون فنی و عمرانی شهردار و مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری که در سالن همایش های رضوان شهرداری قم برگزار شد، با تقدیر از مدیران شهرداری که خدمات گسترده ای را به مردم ارائه می کنند، اظهار کرد: دکتر سقائیان نژاد شخصیتی متعهد و دلسوز است و امیدواریم تلاش های ایشان ادامه پیدا کند.

استاد برجسته حوزه علمیه قم با بیان اینکه شهر قم شهر خاصی است، افزود: ائمه معصومین(ع) قم را حرم خود معرفی کردند و جایگاه والایی را برای این خطه قائل هستند.

نظری منفرد با تاکید بر اینکه کار اجرایی بسیار مشکل است، افزود: سالانه ۲۵ میلیون مسافر وارد شهر قم می شود و این تعداد مسافر مشکلاتی را به وجود می آورد در عین اینکه اقبال به این شهر و ظرفیت های معنوی و مذهبی آن وجود دارد و مدیریت این تعداد مسافر کار بسیار مشکلی است.

وی با اشاره به اقداماتی که در حوزه توسعه فضای سبز در شهر قم صورت گرفته است، گفت: شهرداری سالانه مساحت زیادی به سرانه فضای سبز قم اضافه می کند که بسیار ارزشمند است و باید قدردان این زحمات و تلاش ها بود.